Śnieżnobiały uśmiech na wyciągniecie ręki

markemed.com.pl

Śnieżnobiały uśmiech na wyciągniecie ręki

glamsmile

Kto oglądając hollywoodzkie filmy nie marzy o śnieżnobiałym uśmiechu takim jaki mają aktorzy z tych filmów? Niestety uzyskać taką biel w domowych warunkach to niestety praktycznie niewykonalne. Owszem dużo zależy od własnego koloru kości, ale również dużo od tego jak dba się o zęby, czy regularnie się je myje, czyści z osadów, korzysta u stomatologa z zabiegów oczyszczania, piaskowania, usuwania kamienia nazębnego i nalotów.  

Gabinety stomatologiczne oferują różnego rodzaju zabiegi wybielające zęby. Również w sklepach można kupić specjalne pasty wybielające, czy zestawy do wybielania zębów.Trzeba jednak takie wybielanie przeprowadzać ostrożnie, aby nie uszkodzić zębów ani nie nabawić się zbytniej nadwrażliwości, co niestety jest często spotykane. Alternatywą dla tradycyjnych metod wybielania zębów mogą być licówki. Glamsmile to przykład licówek, 

dzięki którym szybko i bezboleśnie można uzyskać śnieżnobiałe zęby.  Licówki to jednak coś więcej niż tylko zmiana koloru, to również możliwość skorygowania zarówno pozycji jak i kształtu zębów.  Licówki Glamsmile wykonane są z wysokiej jakości żywicy ceramicznej. Nakładane są one na zęby błyskawicznie, bez bolesnej interwencji. Jest to świetna metoda dla osób które chcą w szybki sposób uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Jest to świetna alternatywa dla licówek nakładanych na preparowaną powierzchnię zębiny.  

Omawiane licówki zakłada się  nieco w innym przypadku niż tradycyjne licówki. Tutaj zakładane są one na 12 zębów na górze i na dole. Warunkiem jest oczywiście wcześniejsze wyleczenie zębów z próchnicy. Licówki te są niezwykle cienkie. Przy ich pomocą można skorygować nawet zbyt duże przestrzenie międzyzębowe. Główną zaletę tego typu licówek jest brak szlifowania zębów. Licówki Glamsmile jest to nowa opatentowana technologia stosowana od kilku lat w stomatologii estetycznej. Kiedy już pacjent wspólnie z lekarzem stomatologiem podejmą decyzję o zastosowaniu licówek Glamsmile, omówią plan

działania, omówią wspólnie oczekiwania pacjenta,  wówczas na wizycie pobierane są wyciski oraz wykonywane są zdjęcia zębów oraz zdjęcia twarzy zarówno z przodu oraz z boku. Pobrane wyciski oraz wykonane cyfrowe fotografie wysyłane są następnie do autoryzowanego laboratorium w Belgii. Właśnie tam wykonywane są licówki. Trwa to z reguły około dwóch tygodni. Licówki przesyłane są w specjalnym opakowaniu, dokładnie zabezpieczonym. W gabinecie stomatologicznym na kolejnej wizycie zakładane są licówki. Używa się do tego takich samych materiałów  jak w  przypadku tradycyjnych licówek. Zabieg jest bezbolesny i dosyć prosty gdyż licówki wstępnie ułożone są w szynie, której zadaniem jest ich odpowiednie pozycjonowanie. Końcowym etapem jest usunięcie nadmiaru oraz pozostałe prace wykończeniowe. Licówki te są trwałe. Zaletą jest to, że są cienkie i nie wymagają szlifowania zębów, nie jest konieczne więc stosowanie znieczuleń podczas zabiegu. 

Warto zainteresować się licówkami Glamsmile, jest to świetne rozwiązanie dla osób które chcą w szybki i bezbolesny sposób uzyskać hollywoodzki uśmiech.