Wyszczuplanie twarzy bez skalpela

markemed.com.pl

Wyszczuplanie twarzy bez skalpela

Kobietą uznawaną za ideał piękna w ostatnich latach niewątpliwie jest aktorka Angelina Jolie. Jest to zarówno utalentowana aktorka jak i kobieta o niezwykłej urodzie. Wiele kobiet marzy aby wyglądać chociaż ciut podobnie do niej. Angelina niewątpliwie ma piękną twarz, piękny zarys i owal twarzy. Dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala niemal każdej kobiecie poprawić wygląd swojej twarzy, skorygować kształt, poprawić owal, dodatkowo ujędrnić i odmłodzić skórę. Warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej i tam zapoznać się  z ofertą zabiegu modelującego twarz. Szczególną popularnością cieszy się modelowanie twarzy z użyciem JOVEDERM VOLUMA. 

W tym zabiegu kształt  twarzy korygowany jest poprzez dodawanie objętości na twarzy tam gdzie skóra straciła swoją objętość na skutek upływającego czasu. W wybranych partiach twarzy można również uzyskać efekt wyszczuplenia. Zabieg ten umożliwia odtworzenie zapadniętych policzków oraz skroni. Efekt utrzymuje się nawet do dwóch lat. 

 

Rynek medycyny estetycznej oferuje różnego rodzaju preparaty wolumetryczne. Jednym z nich jest właśnie Jovaderm Voluma. Oprócz niego popularnością cieszy się Stylage XL. Jest to żel zawierający kwas hialuronowy usieciowany. Preparat ten pozwala dokonać korekcji ubytków tkanki podskórnej, poprawić owal twarzy, skorygować kości policzkowe oraz skórę na twarzy. Z kolei do uzupełnienia dużych ubytków w skórze wykorzystuje się preparat Stylage XXL. 

 

Upływający czas jest bezlitosny dla skóry na twarzy. Jeśli się nie zadba o nią w wystarczający sposób wówczas niestety pojawią się na niej zmarszczki oraz widoczna utrata jędrności i objętości. Dlatego też tak dużą popularnością cieszy się lifting twarzy przy pomocy żelu JUVEDERM VOLUMA. Jest to preparat do iniekcji przywracający kontur twarzy, ujędrniający i poprawiający objętość. Zaletą preparatów wolumetrycznych nad klasycznym liftingiem jest z pewnością ich bezinwazyjność. Po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk oraz zaczerwienienie ale utrzymują się one najczęściej tylko 2-3 dni, następnie samoistnie znikają. Jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy na ból możliwe jest zastosowanie miejscowego preparatu znieczulającego. 

Preparaty wypełniające mogą być stosowane na kąciki ust, podbródek, skronie, żuchwę, szyję oraz policzki jak również okolice nosa i warg. 

Przed zabiegiem wykorzystującym preparat wolumetryczny niewskazane jest przyjmowanie aspiryny oraz zażywanie leków przeciwzapalnych. Na dzień przed wykonaniem zabiegu nie powinno się korzystać z sauny, solarium jak również opalać się w sposób tradycyjny. Nie wskazany jest również wzmożony wysiłek fizyczny. Oczywiście przed ale i zaraz po zabiegu niewskazane jest picie alkoholu gdyż może to przyczynić się do pękania naczynek krwionośnych. Warto również zwrócić uwagę na to aby nie wykonywać zabiegu podczas miesiączki. 

Wszelkie wątpliwości dotyczące preparatów wolumetrycznych rozwieje z pewnością lekarz w gabinecie medycyny estetycznej. Warto zasięgnąć więc jego porady i wybrać dla siebie najodpowiedniejszy zabieg.